KONTAKT

W celu uzyskania dodatkowych informacji o Geohellas i oferowanych produktach, prosimy o kontakt za pomocą zamieszczonego formularza lub o bezpośredni kontakt telefoniczny.

Geohellas S.A.
8A Pentelis Str.
175 64 Athens, Greece

Tel.: +30 210 94 85 800

Agriculture: agri@geohellas.com

Animal Feed & Hygiene: feed@geohellas.com

Bleaching earths: bleachingearth@geohellas.com

Clarification media: clarification@geohellas.com

Construction: construction@geohellas.com

Drilling fluids: drilling@geohellas.com

Environmental applications: environmental@geohellas.com

Industrial absorbents: absorbents@geohellas.com

Molecular sieves: molecular@geohellas.com

Pet care: petcare@geohellas.com

W Polsce można również skontaktować się bezpośrednio Terra ENEO Sp. J.

Terra ENEO Sp. J.
Gen. Władysława Sikorskiego 71,
32-540 Trzebinia, Poland
Tel. (+48) 32 753 58 21
biuro@terra-eneo.pl
www.terra-eneo.pl