KONTAKT

W celu uzyskania dodatkowych informacji o Geohellas i oferowanych produktach, prosimy o kontakt za pomocą zamieszczonego formularza lub o bezpośredni kontakt telefoniczny.

Geohellas S.A.
8A Pentelis Str.
175 64 Athens, Greece
Tel +30 210 94 90 100, Fax +30 210 94 90 283

Agriculture: agri@geohellas.com

Animal Feed & Hygiene: feed@geohellas.com

Bleaching earths: bleachingearth@geohellas.com

Construction: construction@geohellas.com

Drilling fluids: drilling@geohellas.com

Environmental applications: environmental@geohellas.com

Industrial absorbents: absorbents@geohellas.com

Molecular sieves: molecular@geohellas.com

Pet care: petcare@geohellas.com

W Polsce można również skontaktować się bezpośrednio Terra ENEO Sp. J.

Terra ENEO Sp. J.
Gen. Władysława Sikorskiego 71,
32-540 Trzebinia, Poland
Tel. (+48) 32 753 58 21
biuro@terra-eneo.pl
www.terra-eneo.pl

George Kacandes
Director of R&D and Technical Products Sales
Tel +30 210 94 90 280
gkacandes@geohellas.com

Dr. Nicolas Theophilou
Development & Sales Director                                                                                                                                                              Feed & Agri Division
Tel +30 210 94 90 107
ntheophilou@geohellas.com

Katerina Tsintola
Sales & Marketing Director
Tel +30 210 94 90 111
ktsintola@geohellas.com

Katerina Vazaka
Customer Service Manager
Tel +30 210 94 90 052
kvazaka@geohellas.com

Emmanuel N. Drossos
Key Account / Technical Support Manager
Tel +30 210 94 90 177
mdrossos@geohellas.com